scorecardresearch

CopluK -WASTE LAND

13 izlenme
Kategori Belgesel
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
2010 yılı İngiltere ve Brezilya yapımı, Belgesel severler için gerçek yaşamda olan biteni anlatan muhteşem bir dram filmi niteliğinde çekilmiş olan ve bir kezde Oscar Ödüllerine En İyi Belgesel Film olarak aday gösterilen, fakat kazanma başarısını gösteremeyen, Waste Land Belgesel Filmi ailenizin online sinema merkezi olan sinemaizle.org arşivindeki yerini Türkçe Dublaj ve Hd görüntü kalitesi ile almış buluyor.
Filmin Yönetmenliğini Lucy Walker, Karen Harley ve Joao Jardim isimlerinin oluşturduğu üç kişilik ekip yapmış olup, Yapımcılığını ise Jackie De Botton, Hank Levine, Miel De Botton ve Angus Aynsley isimlerinden oluşan dört kişilik yapımcı kadrosu bulunmaktadır.
Belgeseli izleyen izleyiciler izledikden sonra kendilerini tutamadıklarını ve göz yaşlarına boğulduklarını söylüyorlar. İzleyiciler, müthiş bir yapım olmuş diyerek yapımcılarıda tebrik edip bugünki şartlarda herkesin haline şükretmesi gerektiğini ifade ediyorlar.
Belgesel filmi olduğu için programda herhangi bir başrol bulunmadığı gibi, programın sunucusu Vik Muniz’dir.
Waste Land İzle, Çöplük Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Dublaj Bedava Belgesel Filmi İzle.
Filmin Konusu : Belgesel ve Dram türüne sahip bu filmin konusunda Vik Muniz Dünya’nın en büyük çöplüğü Jardim Gramacho’ya kadar izliyor. Muniz burada renkli bir Catador grubunun fotoğraflarını çekiyor. Cat
Etiketler